Про зміни в роботі офісу в період карантину.

15-03-2020

Шановні абоненти! Для того, щоб на час карантину знизити ризики для абонентів, з 16 березня офіс TRINITY переходить на дистанційний режим роботи.

Що це означає для маріупольців?

1. Всі технічні служби і клієнтський відділ продовжують свою роботу 24/7. Поставити своє запитання по технічній частині або по підключенню Ви можете за допомогою online-сервісів (сайт, Facebook, Instagram) або ж за номером 098 тисячі 700.

2. Витрати на виїзд фахівця будуть оплачуватися за рахунок компанії.
У випадках, якщо вам необхідна покупка, настройка / ремонт або заміна обладнання наші бригади зможуть доставити його для Вас або забрати прямо з дому. При цьому, компанія забезпечила всі умови для максимально безпечного проведення цього процесу:
наші співробітники щодня отримують медичні маски для обличчя і дезінфектори.

3. Щоб уникнути відвідування людних місць ми рекомендуємо Вам оплачувати послуги інтернет і телебачення за допомогою online-сервісів. Вибрати зручний спосіб оплати можна за посиланням.

4. Ми піклуємося про те, щоб у Вас була можливість проводити час цікаво і весело, тому на період карантину всі абоненти TRINITY отримують доступ до всіх телеканалів цифрового TV, переглядати які Ви зможете за допомогою комп'ютера, смартфона, планшета телевізора або через приставку.

5. У нашому кінозалі можна подивитися більше 5000 фільмів на будь-який смак, включаючи культові та найулюбленіші фільми, мультфільми, а також прем'єри останніх років.

Інші корисні посилання:
https://prometheus.org.ua/, https://www.coursera.org/
Сервіси пропонують велику кількість online-курсів, включаючи курси для підготовки до ЗНО та ДПА.

https://store.playstation.com/ru-ua/home/games
У Playstation Store на даний момент діють відмінні знижки на ігри.

З будь-яких питань Ви завжди можете звертатися по телефону 098 тисячі 700. Наші фахівці допоможуть Вам в будь-який день і будь-який час доби.

Дякуємо за розуміння і бажаємо кожному маріупольців міцного здоров'я і використовувати даний період з максимальною користю для себе і близьких.